Badderen met kinderen: soms lijkt het meer op een zinloze onderhandeling dan op een ontspannen avondritueel. “Nee, ik wil écht niet!” gevolgd door “mag ik nog vijf minuten spelen?” Herkenbaar? Maar zodra de kraan aan gaat, het schuim verschijnt en er misschien zelfs een bruisbal het water in plonst, verandert de badkamer in een speelparadijs. Zie ik daar een dino in het sop?
En eerlijk, als moeder wil je vooral dat het praktisch én mild is. Geen gedoe met prikkende oogjes of een badkuip die door de bruisbal nog wekenlang groen blijft (ja, been there…). Precies daar komt de nieuwe Naïf Kids-lijn om de hoek kijken.
Fun voor de kids, mild voor de huid
Naïf snapt dat badderen meer is dan schoon worden. De nieuwe lijn is vrolijk, ruikt heerlijk fris en maakt zelfs van een snelle douche een feestje. Denk aan groen doucheschuim, een groene bath bomb die verandert in dik schuim en knetterend badzout.
Zelf ben ik fan van de 2-in-1 shampoo & conditioner. Scheelt tijd en drama: haren zijn in één keer schoon én zacht. En daarna zonder tranen uitkammen? Met de anti-klitspray lukt dat opeens echt.
Naïf zou Naïf niet zijn als er niet volop aandacht is besteed aan het creëren van milde producten zonder schadelijke ingrediënten zoals microplastics, SLS en minerale oliën. Het groene schuim, de paarse bruisballen en het lichtblauwe knetterzout zijn allemaal gemaakt van 100% natuurlijke kleurstoffen die ook in planten en bloemen zitten. Daarnaast zijn de producten uit de Kids lijn vrij van microplastics, sulfaten en minerale oliën.
Getest bij gezinnen thuis
We vroegen vijf moeders uit het How About Mom-testpanel om de hele Naïf Kids-lijn twee weken lang te testen met hun kinderen, van baby tot kleuter. Hun eerste indruk was meteen positief: de vrolijke verpakkingen, zachte geur en speelse kleuren vielen direct in de smaak. Vooral het schuim en de bruisballen maakten van elk bad een feestje.
“Het ruikt heerlijk en mijn dochter vond de kleur van het schuim zó leuk.”
“Maeson was meteen fan van de bruisballen, vooral omdat ze langzaam oplossen én het water kleuren.”
Ook inhoudelijk scoorde de lijn goed. De shampoo & conditioner in één werd door meerdere moeders uitgeroepen tot favoriet omdat haren wassen sneller én makkelijker ging.
“Mijn zoontje houdt niet van haren wassen, maar nu kan het gelukkig allemaal in één keer.”
Het knetterzout en de foam scoorden vooral bij de oudere peuters. Over de milde ingrediënten, fijne geur en het gebruiksgemak waren de testers ook eensgezind: de Naïf Kids-lijn werkt gewoon heel fijn in een druk gezinsleven.
Dit artikel is geschreven in samenwerking met Naïf.