In de serie How About Mom Talks gaan we met onze experts in gesprek. Ben jij momenteel in verwachting en ga je binnenkort bevallen? Dan is de How About Mom Talk met gynaecoloog Koen Deurloo op woensdag 18 oktober interessant voor je.
Koen is gynaecoloog in het Diakonessenhuis in Utrecht. Voor hem is samen beslissen en de regie bij de zwangere leggen enorm belangrijk. Koen is de eerste gynaecoloog in Nederland die een door de moeder geassisteerde keizersnede uitvoerde in 2017.
Voorbereiden op de bevalling
How About Mom en Koen gaan in gesprek over topics die veel zwangeren bezig houden. Denk aan thema’s als :
- Hoe kun je je voorbereiden op de bevalling?
- Wat is een geboorteplan en hoe kun je dit gebruiken?
- Verschillende bevallingshoudingen en hoe je die kunt inzetten
- Bevallen met een medische indicatie: wat kun je verwachten?
- Wat te doen bij een bevalling als je een eerdere nare beval-ervaring hebt gehad?
- Hoe kun je in het ziekenhuis een fijne sfeer creëren om te bevallen?
Dit en nog vele andere vragen komen aan bod tijdens dit webinar. Je kunt je vanaf vandaag inschrijven voor deze gratis How About Mom Talk op woensdag 18 oktober van 20.00 – 21.00.
Als je zelf een vraag hebt, kun je die ook mailen naar app@howaboutmom.nl zodat we die hopelijk mee kunnen nemen.